[ad_1]

آخرین نسخه‌ی بتا از برنامه‌ی دستیار گوگل ویژگی‌های جدیدی برای هدفون‌های بی‌سیم پیکسل بادز دارد.

مشکل بهینه نبودن رابط کاربری هدفون بی‌سیم پیکسل بادز  پس از عرضه این محصول توسط گوگل کاملا احساس می‌شد، اما به نظر می‌رسد که این غول فناوری ایرباد‌ها را فراموش نکرده است. وبسایت ۹to5Google چندین ویژگی جدید پنهان در آخرین نسخه‌ی بتا از برنامه‌ی دستیار گوگل مربوط به پیکسل بادز را کشف کرده است. این نشریه نسخه بتا فایل نصبی را تجزیه کرده و خطوط کدهای موجود را مشاهده کرده که شامل ویژگی‌های جدید فرمان دو و سه لمسی برای ایرباد بوده است.

مقاله‌های مرتبط:

هنگامی که دوبار به سمت راست ایرباد ضربه بزنید، تمام ویژگی‌های دستیار هوشمند را که می‌توان استفاده کرد لیست می‌کند و اگر دستیار در حال صحبت باشد آن را متوقف می‌کند. اما در آینده می‌توان از این ژست لمسی برای عوض کردن آهنگ بعدی هنگام گوش دادن به موسیقی استفاده کرد.

پیکسل بادز گوگل

به نظر می‌رسد گوگل روی دو روش جدید هم برای خاموش کردن دستی ایرباد‌ها کار می‌کند، یکی از این موارد سه بار ضربه زدن به گوشی راست و دیگری با گرفتن ایرباد سمت راست است، راه دوم یک ویژگی تشخیص هوشمند است که در فایل‌های نصبی نسخه بتا برنامه برای مدت زمان زیادی وجود داشته است.

گوگل این ژست لمسی را به عنوان راهی برای متوقف کردن موسیقی معرفی کرد، اما  به نظر می‌رسد این شرکت به این نتیجه رسیده که دوبار ضربه زدن گزینه‌ای بهتر برای این کار است.

در حال حاضر، تنها راه خاموش کردن ایربادها این است که آنها را در کیس شارژ خود قرار دهید، اگر گوگل در آینده تصمیم به استفاده از این دو روش داشته باشد و آنها را به عنوان ویژگی‌های جدید معرفی کند به سادگی باعث صرفه‌جویی در مصرف و افزایش عمر باتری دستگاه خواهد شد.

[ad_2]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi پشتیبانی
fa_IRPersian
en_USEnglish fa_IRPersian